Kontakt
Oddíl Třináctka

 725  739 198
(Petr Matouš - vedoucí oddílu)


Facebook – přidejte se!
Ankety

Letos na tábor pojedu...

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Základní dokumenty k táboru 2012:

Pokyny k přihlášení dítěte:

 • Vyplněnou přihlášku a posudek o zdravotní způsobilosti od praktického lékaře* prosím zašlete Hlavní vedoucí tábora poštou (adresa je uvedena v dokumentu Pokyny k přihlášce) co nejdříve, nejpozději do 31. 5. 2012.
 • Úhradu platby za tábor proveďte převodem na účet, a to nejpozději do 31. 5. 2012. Při včasné platbě máte nárok na 200,- Kč slevu. Bankovní spojení naleznete v dokumentu Pokyny k přihlášce.
 • Po předchozí domluvě je možné také přihlášku odevzdat osobně některému z táborových pracovníků. Stejně tak je možné po předchozí domluvě uhradit účastnický poplatek za dítě hotově k rukám HVT oproti příjmovému dokladu.
 • V případě zrušení závazné přihlášky z jiného než zdravotního důvodu v termínu kratším než  3 týdny před zahájením tábora, účtuje provozovatel stornopoplatek ve výši 1 000,- Kč.
* pokud již máte potvrzený posudek o zdravotní způsobilosti např. ze školy v přírodě či jiného tábora, můžete nám dát ten – pouze nesmí být starší než 1 rok před táborem

Při libovolných nejasnostech nás kdykoliv kontaktujte.


Další dokumenty k táboru:

Zanechat vzkaz
 • Dobrý den paní Hořínková,

  pokud již Vaše dcera chodí do školy, budeme rádi, když s námi na tábor pojede – ještě stále máme pár volných míst. Vyplňte a pošlete prosím přihlášku (viz „pokyny“), posudek o zdravotní způsobilosti můžete dodat později, stačí v průběhu července.

  S pozdravem František Vodsloň, HVT

 • Hořínková Michaela:

  Dobrý den mám dotaz je možné ještě přihlásit dceru na tento tábor? já jen že tam je termín 31.5. ? Všimli jsme si tohoto táboru až teď a dcera by ráda jela jeto tedy možné? Děkuji za odpověď Hořínková

QR Code Business Card