Kontakt
Oddíl Třináctka

 725  739 198
(Petr Matouš - vedoucí oddílu)


Facebook – přidejte se!
Ankety

Letos na tábor pojedu...

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Umístění

Naše táborová základna je umístěna v posázavském regionu. Tábor leží uprostřed lesů v blízkosti Čestínského potoka nedaleko obce Čestín (okres Kutná Hora). Většími městy v okolí jsou Kácov, Zruč nad Sázavou či Uhlířské Janovice.

Okolí tábora si můžete prohlédnout na následující mapce – pro lepší představu je možné mapu oddálit či změnit typ zobrazení (Mapa / Satelitní):

Vybavení

  • Spaní je zajištěno ve stanech s podsadou a dřevěnou podlážkou na molitanových matracích. Stany jsou situovány po dvou naproti sobě, mezi nimi je společná předsíňka.

 

  • Vaření a stravování účastníků probíhá v pevných dřevěných budovách. Mimo to jsou v pevné části základny umístěny umývárky, sprcha, sklad a kancelář tábora. Kromě toho je součástí základny několik menších staveb jako je velitelský stan, ohniště či dřevárna.
  • Přísun pitné vody zajišťuje vlastní nedaleká studna (pravidelné rozbory vody jsou samozřejmostí). Vaříme na velikých kamnech na dřevo, k osvětlení tábora využíváme petrolejky, svítilny na plyn a občas elektřinu (máme k dispozici benzínovou centrálu).
  • Toalety jsou na táboře suchého typu – dobře udržované a v dostatečném množství.

 

Fotogalerie

Po kliknutí na miniaturu se Vám zobrazí větší obrázek (máte možnost též listovat mezi zvětšenými obrázky – buď pomocí šipek na klávesnici či za pomoci myši a zobrazených ovládacích prvků).

QR Code Business Card